בעבר חדר האמבטיה היה עוד חלל שעונה על צורך פונקציונלי. היינו עושים שימוש במראה ובכיור בכדי לשטוף פנים ולצחצח שיניים, נכנסים לאמבטיה או למקלחון בכדי לצאת נקיים ובזה נגמר היה הסיפור.

מקלחון בהתאמה אישית 


היום זה ממש לא כךהיום כל אחד ואחת מאיתנו רואים בחדר האמבטיה כמקום הראוי ביותר להתפנק. זו הסיבה שאנו משקיעים זמן, כסף ולא מעט אנרגיה בתכנון מקלחות מעוצבות בבית במטרה להרגיש בכל יום מחדש, כאילו אנחנו בתוך ספא יוקרתי בבית מלון מפואר.

האמת שניתן להעניק את ההרגשה הזו, במחירים נוחים ואין צורך להשתגע ובכל מקרה, השמיים הם הגבול בכל מה שקשור לעיצוב ואבזור החללים השונים בביתנו.

אחד האביזרים הכי חשובים בחדר האמבטיה פרט לריצוף, למראה, לארונות ולאסלה הוא כמובן המקלחון. אצלנו ב- DecorGlass בחרנו לספק לכם שירות עם אחריות - מקלחון בהתאמה אישית.


איך עיצוב מקלחונים עובד?

אנו מגיעים אליכם הביתה עם צוות המומחים שלנו ולמעשה מאתרים את הצרכים שלכם ואת הציפיות מחדר האמבטיה שלכם. המטרה הינה להתייחס לגודל החלל ומאפייניו, בכדי שתוכלו להנות ממקלחון שמותאם לצרכים שלכם בצורה המושלמת.

יש בתים עם חדר אמבטיה אחד שאמור לשרת את כל בני הבית, בעוד בתים אחרים מאופיינים בשניים או אפילו שלושה חדרי אמבטיה אם מקלחות מעוצבות, ולכן כל בית זקוק לאפיון שונה.

מה זה אומר מקלחות מעוצבות?

מקלחון בהתאמה אישית זה מקלחון שנבנה בהתאם לגודל החלל ובהתאם לנישה שבה הוא הולך להשתלב. הרי יש היום כל כך הרבה סוגים של מקלחונים. יש מקלחונים פינתיים, מקלחונים זוויתיים, חזיתיים, עגולים, משולבי אמבט או ללא ולכן אנו רוצים לא רק להתאים לכם את צורת המקלחון שתתאים לכם, אלא גם את הגודל, הזווית המדויקת, שכן כל חלל מאופיין לגמרי אחרת. בכל שלב בחיים שלנו, הצרכים משתנים גם כן, ולכן אם ברצונכם מקלחון רחב ידיים או צר, עם ספסל או ללא, אטום או שקוף בקיצור אנחנו עושים בשבילכם את מה שאתם בוחרים מתוך מגוון רחב של אפשרויות.עיצוב מקלחונים

אנחנו כאן בשביל לבנות לכם את עיצוב מקלחונים המושלם והמפנק בתבל.